Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: 99428 Nohra (okolice Erfurt), Niemcy

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko operatora wózka widłowego/ komisjonera. Klient prowadzi jedną z największych firm logistycznych i hurtowni w branży przemysłowej i budowlanej. Zlecenie na magazynie z artykułami łazienkowymi.

Rozpoczęcie projektu: od zaraz ( termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: do końca roku 2022r z możliwością przedłużenia
Miejscowość: 99428 Nohra (okolice Erfurt), Niemcy
Wakat: 2 wolne miejsca

Obowiązki:
– Komisjonowanie produktów magazynowych,
– Obsługa wózka widłowego,
– Pomocnicze prace magazynowe

Oferujemy:
– Stawka 12 euro
– Umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
– Atrakcyjną stawkę godzinową
– Możliwość dłuższej współpracy
– Bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu

Wymagania:
– Uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny),
– Możliwość wyjazdu własnym samochodem,
– Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.