Produkcja opakowań jednorazowych

produkcja opakowań jednorazowych

Miejsce pracy: Niemcy

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pomocnika przy produkcji opakowań. Firma zajmuje się produkcją opakowań, kartonów jednorazowych.

Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca (możliwość wyjazdu na krótszy okres)
Miejsce: 86343 Königsbrunn (okolice Monachium), Niemcy

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
– Wykonywanie prostych czynności takich jak odbiór wydrukowanych opakowań z
taśmy
– Pakowanie na palety,
– Czynności pomocnicze przy produkcji opakowań

Wymagania:
– Znajomość języka Angielskiego lub Niemieckiego
– Mile widziane doświadczenie produkcyjne
– Gotowość do wykonywania zlecenia w systemie 3 zmianowym
– Mile widziany własny samochód na wyjazd (dodatek do wynagrodzenia)