Kelner / Kelnerka w Dubaju

Miejsce pracy: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kelnerki / Kelnera. Oferujemy pewną pracę w Firmie zatrudniającej pracowników do sieci restauracji w hotelach**** oraz ***** w Dubaju.

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r.

Zakres obowiązków:

  • znajomość pozycji w menu i powszechnie występujących alergenów;
  • doradzanie klientom w wyborze potraw i przedstawianie menu;
  • sporządzanie rachunków oraz przyjmowanie płatności;
  • dbanie o najwyższą jakość serwisu oraz zadowolenie Gości;
  • znajomość procedur i standardów;
  • dbanie o odpowiedni wizerunek restauracji
  • utrzymywanie porządku na sali

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku kelnerki/kelnera
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym min.B2
  • doświadczenie z obsłudze programów gastronomicznych
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą (Dubaj)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność
  • umiejętność współpracy i komunikacji ze współpracownikami i Gośćmi.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, gwarancja długotrwałej współpracy
  • wynagrodzenie 5000 – 7500 AED netto (6000 – 9000 zł netto) miesięcznie uzależnione od doświadczenia
  • gwarancja bezpłatnego zakwaterowania w pierwszym miesiącu pracy, pomoc w wynajęciu mieszkania w kolejnych miesiącach
  • wymiar pracy około 54 godziny tygodniowo
  • zapewnienie jednego darmowego posiłku w ciągu dnia
  • przejęcie przez Klienta wnioskowania o wizę pracowniczą.