pomocnik przy inwentaryzacji

Miejsce pracy: Niemcy

Bonus na start 100zł / Bonus za polecenie 100zł

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko pomocnika przy inwentaryzacji. Zlecenie polega na skanowaniu i liczeniu towarów w sklepach wielkopowierzchniowych.

Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego, nie wymagamy również doświadczenia. Poszukujemy także osób które dodatkowo mogły by pełnić dodatkowe funkcje kierowcy lub team leadera.

Miejscowość: Karlsruhe (Niemcy)
Rozpoczęcie projektu: styczeń 2022r – luty 2022r

Zakres obowiązków:
– Skanowanie i liczenie towarów w sklepach

– Proste czynności związane z liczeniem towarów

Wymagania:

– Mile widziane osoby z doświadczaniem w inwentaryzacjach

– Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

– Czynne prawo jazdy kat. B (w przypadku aplikacji na dodatkową funkcję kierowcy)

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie oraz płatne dni wolne

-Bonus na start 100zł

-Bonus za polecenie 100zł

-Dodatek dla osób pełniących dodatkową funkcję kierowcy 100 euro

-Możliwość wyjazdu z kimś znajomym

-Darmowe zakwaterowanie w Niemczech oraz przejazd busem z Polski do Niemiec

-Zapewnione dojazdy każdego dnia do pracy, dodatkowo płatne