Barman / Barmanka w Dubaju

Miejsce pracy: Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy barmanów oraz barmanek

Klient prowadzi sieć Hoteli ***** wraz z restauracjami

Jeżeli jesteś osobą gotową zdobyć nowe doświadczenia zawodowe, z łatwością nawiązujesz relacje międzyludzkie oraz jesteś otwarty

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i serwowanie napojów
  • Obsługa kasy fiskalnej i programów gastronomicznych
  • Dbanie o wizerunek restauracji
  • Doradzanie gościom w doborze napojów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie ok 9000 zł netto
  • darmowe zakwaterowanie- przez 1 miesiąc
  • późniejsza pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie na dłuższy czas
  • darmowy przelot
  • zapewniony jeden posiłek dziennie
  • organizacja wizy pracowniczej
  • możliwość zdobycia doświadczenie międzynarodowego
  • profesjonalne wsparcie przez cały proces rekrutacji

Oczekiwania:

  • doświadczenie w branży- ok 3 lat
  • komunikatywna znajomość angielskiego
  • gotowość do wyjazdu na min. 1 rok
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność, oryginalność, kreatywność
  • dobra organizacja pracy.